مجیدی؛ با نظر کادر فنی، تست گیری باشگاه نساجی مازندران پایان یافت

سایت رسمی باشگاه نساجی مازندران -باشگاه نساجی مازندران چند هفته ای است که کارش را برای فصل جدید زیر نظر مهدی پاشازاده در تهران آغاز کرده ولی به دلیل حضور بازیکنانی که از تیم های دیگر برای جلب نظر کادرفنی در تمرینات شرکت می کنند، تمرینات هنوز شکل جدی به خود نگرفته است. به همین دلیل با فرزاد مجیدی، سرپرست باشگاه نساجی تماس گرفتیم تا نظر ایشان را در این رابطه جویا شویم.

فرزاد مجیدی، سرپرست باشگاه نساجی مازندران در مورد تمرینات نساجی به سایت رسمی باشگاه گفت: با آغاز کار، بازیکنان زیادی برای جلب نظر کادرفنی به تمرینات می آمدند که به دلیل بزرگی باشگاه نساجی، تعداد این بازیکنان کمی بیشتر از سایر تیم ها به نظر می رسید.

مجیدی ادامه داد: با نظر کادرفنی امروز آخرین تمرینی بود که پذیرای بازیکنان تستی بودیم و از فردا تمرینات با حضور بازیکنانی که حضور انها در نساجی قطعی شده شکل جدی تری به خود خواهد.

سرپرست باشگاه نساجی در پایان گفت: امسال تمامی امکاناتی که نیاز داشتیم از سوی مالکان و آقای امیری، مدیرعامل باشگاه فراهم شده و بدون شک تمام برنامه تیم برای صعود است که انشاله با حمایت هوادارانمان به این مهم دست می یابیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

newsletter icon
خبرنامه
عضویت در خبرنامه باشگاه

Search