مجیدی؛ اردوی پیش فصل را در سرعین برگزار می کنیم

 مجیدی؛ اردوی پیش فصل را در سرعین برگزار می کنیم / در نقل و انتقالات به نام ها توجه نمی کنیم

 

تمرینات نساجی مازندران در تهران پیگیری می شود و هر روز بازیکنان جدیدی جذب و به تمرینات اضافه می شوند تا رفته رفته با شکل گرفتن تیم اصلی، شاگردان پاشازاده مهیای حضوری قدرتمند در فصل جدید لیگ آزادگان شوند. با فرزاد مجیدی، سرپرست باشگاه نساجی مازندران تماس گرفتیم و چند دقیقه ای در مورد برنامه های باشگاه با ایشان به گفتگو پرداختیم که ماحصل آن را در زیر می خوانید.

 

فرزاد مجیدی، سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران در مورد برنامه تمرینی این تیم به سایت رسمی باشگاه گفت: ما تمریناتمان را در تهران پیگیری می کنیم و با نظر کادرفنی از امروز دیگر بازیکنان تستی را به تمرینات راه نمی دهیم تا برنامه های تمرینی سرمربی تیم به شکل منظم تری توسط بازیکنان اجرا شود.


سرپرست باشگاه نساجی مازندران در مورد اردوی خارجی که از سوی باشگاه اعلام شده بود، گفت: در جلسه ای که با حضور مالکان محترم، مدیرعامل، سرمربی و بنده برگزار شد، پس از بررسی تمامی جوانب تصمیم گرفتیم به جای برپایی اردو در خارج از کشور، اردوی پیش فصل مان را در سرعین اردبیل برگزار کنیم.

 

مجیدی ادامه داد: ما نهم به سرعین خواهیم رفت و تا بیست و سوم تمرینات بدنسازی و هوازی را در این شهر در دستور کارمان قرار خواهیم داد و در این مدت بازی های تدارکاتی هم برگزار خواهیم کرد تا بازیکنان به هماهنگی مد نظر کادرفنی نزدیکتر شوند.

 

سرپرست باشگاه نساجی با بیان اینکه تا پیش از شروع فصل قطعا به قائمشهر خواهیم رفت تا چند دیدار دوستانه مقابل دیدگان هوادارانمان برگزار کنیم، افزود: ما به هیچ عنوان خودمان را از مردم قائمشهر جدا ندانسته و قویا به این نکته اذهان داریم که هوادارانمان به مانند همیشه برگ برنده ما در مسابقات خواهند بود و بدون شک تمام تلاش مالکان، مدیرعامل، کادرفنی و تمام عوامل باشگاه برای صعود به لیگ برتر، برآورده کردن آرزوی چندین ساله همشهریانم است.

 

مجیدی در مورد فعالیت باشگاه در بازار نقل و انتقالات گفت: در فصل پیش رو باشگاه نساجی تنها یک هدف را دنبال می کند و آن هم صعود به لیگ برتر است. به همین دلیل در به خدمت گرفتن بازیکنان به هیچ عنوان به دنبال نام ها نبودیم و تمامی بازیکنانی که تا این لحظه جذب شده اند با برنامه از پیش طراحی شده و به خواست کادرفنی بوده که واقعا جا دارد از آقای امیری، مدیرعامل باشگاه که به صورت شبانه روزی در تلاش هستند تا بازیکنان مورد نظر کادرفنی را به خدمت بگیرند، تشکر کنم . من از همین جا به هواداران مان قول می دهم که تنها بازیکنانی را به خدمت بگیریم که در راه صعود به باشگاه کمک کنند.

 

فرزاد مجیدی، سرپرست باشگاه نساجی مازندران در پایان گفت: نساجی متعلق به مردم قائمشهر و هوادارانش است و این صحبت هایی که در مورد برگزاری تمام تمرینات در تهران مطرح می شود، کذب محض است و در ادامه خواهید دید که بسیاری از تمرینات مان در قائمشهر برگزار خواهد شد. در واقع خواست آقایان صنیعی فر و پرهام، مالکان باشگاه نساجی،مدیرعامل، کادرفنی، بازیکنان و همه عوامل باشگاه در این فصل تنها صعود به لیگ برتر است. از هواداران خونگرم نساجی می خواهم که با اعتماد به مدیران باشگاه نساجی، از تصمیماتی که اتخاذ می کنند، حمایت کرده تا انشاله در پایان فصل همگی با هم در استادیوم شهید وطنی قائمشهر جشن صعود بر پا کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

newsletter icon
خبرنامه
عضویت در خبرنامه باشگاه

Search